Ми робимо
інформацію доступною

Постанови про правпорушення


26.01.2004

Постанова № 10-KІ

про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів
Кіровоградське ТУ


ПОСТАНОВА № 10-KІ

м. Кіровоград

2004-01-26

Я, уповноважена особа Комісії, Колесникова Тетяна Василівна - начальник Кіровоградського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на підставі матеріалів справи про правопорушення на ринку цінних паперів у відношенні ЗАТ "Кіровоградграніт", код ЄДРПОУ 13744297; юридична адреса: 27641, Кіровоградська область, Кіровоградський район, с. Соколівське; поточний рахунок 2600834 в ОД АППБ "Аваль", МФО 323538

ВСТАНОВИВ:

порушення законодавства про цінні папери: 1. Не прийняті положення про Раду акціонерного товариства, положення які визначають питання скликання, регламенту та порядку проведення зборів, створення лічильної та інших комісій, чим порушено пункт 13 ст. 13 та пункт 14.3,17, ст. 14 статуту Товариства. 2. Не виконано рішення загальних зборів, які відбулися 16.05.2003 р. про призначення дирекції, чим порушено п. 15.15 статуту Товариства. Факти вчинення зазначених порушень підтверджуються актом про правопорушення на ринку цінних паперів від 26.01.2004 р. №10-КІ. Обставини, що пом’якшують відповідальність: не виявлено Обставини що обтяжують відповідальність: не виявлено Враховуючи вищевикладене, на підставі ст. 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"

ПОСТАНОВИВ:

1. За порушення вимог законодавства про цінні папери застосувати до ЗАТ «Кіровоградграніт» санкції у вигляді попередження. 2. Копію цієї постанови направити протягом п'яти днів: - особі, до якої застосована санкція; - в Управління правозастосування Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку для обліку та контролю. Рішення може бути оскаржено до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, суду або господарського суду у встановленому законодавством порядку. Застосування санкцій за порушення законодавства на ринку цінних паперів не звільняє юридичну особу від обов'язку усунути порушення законодавства.